KOMPLEKSOWA OFERTA
DLA TABORU KOLEJOWEGO

Dystrybucja NICMAS (Połtawa, Ukraina)

Firma PHU KRIS-MAX jest autoryzowanym dystrybutorem urządzeń i usług koncernu NICMAS w Unii Europejskiej, który od ponad 26 lat skupia w sobie działalność wielu przedsiębiorstw z Ukrainy, Białorusi i Rosji.

 

Głównymi produktami są nowoczesne wysokowydajne i energooszczędne urządzenia przemysłowe, części zamienne oraz kompleksowe usługi pogwarancyjne,które zapewniają klientom dostęp do zaawansowanych technologii.

 

Marketing przemysłowy umożliwia koncernowi „NICMAS” pełnienie funkcji koordynatora procesów produkcyjnych przedsiębiorstw przemysłowych oraz bycie aktywnym uczestnikiem relacji rynkowych w krajach Europy Wschodniej.

 

W ofercie znajdziecie Państwo części do różnych gałęzi przemysłu:

przemysł naftowy i gazowy

górnictwo

energetyka

przemysł chemiczny

komunikacja                                                         

lotnictwo

przemysł  spożywczy

m.in.:

sprężarki stacjonarne i mobilne: sprężarki śrubowe, tłokowe, gazowe,rotacyjne; generatory wysokoprężne, układy wymienników ciepła, spawarki, pompy,urządzenia dla rafinerii, produkcja turbin i  ponad 2000 części i podzespołów do turbin i elektrowni cieplnych pomp zasilających, akcesoria do rurociągów, urządzenia wentylacyjne, zawory kulowe do eksploatacji w agresywnym środowisku, produkty odlewnicze z  żeliwa, staliwa, stopów specjalnych.

 

Oprócz ciągłego poszerzania oferty produktowej koncern posiada szeroki zakres usług w zakresie projektowania, instalacji, uruchomienia, produkcji niestandardowych urządzeń zgodnie z wymaganiami i dokumentacją klienta.

 

Partnerzy biznesowi w naszej grupie spełniają systemy zarządzania jakością i są certyfikowani wg standardów  ISO 9001, IRIS,  14001, 18001 i gwarantują spełnienie wymagań klienta , ich specyficznych potrzeb i oczekiwań względem produktów i usług,które są przez nas dostarczane.

 

Zachęcamy do składania zapytań i jesteśmy otwarci na współpracę i gotowi na każde ze stawianych nam wyzwań . 

Strona wykorzystuje COOKIES w celach statystycznych, bezpieczeństwa oraz prawidłowego działania serwisu.
Jeśli nie wyrażasz na to zgody, wyłącz obsługę cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.

Więcej informacji Zgadzam się